BUNDASH

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2011

Bundash je dedúšik každým chlpom. Rád by si užíval svoje dôchodcovské roky doma, namiesto toho trčí svoje posledné mesiace v útulkoch. 

Odkiaľ som ?

Žil som celučičký život na družstve s kravami. Slúžil som ľuďom najlepšie ako som vedel. S pribúdajúcimi rokmi ale moje zmysly slabli a vo chvíľke mojej nepozornosti ma kravička kopla tak nešťastne, že mi zlomila pätu. Moji ľudia mali pre mňa jediné riešenie - zastreliť. Vďaka bohu ma zachránili včas a teraz si hľadám už naozajstný domov. 

Zdravie

Som dedúšik, ktorý už potrebuje kvalitnejšiu stravu. Nôžku mi operovali tak dobre ako len vedeli, napriek tomu ju väčšinou nepoužívam, pomáhajú mi však chondrotiká. Očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.

Čo mám rád

Mám rád pokoj. Iné psíky mi nevadia pokiaľ mi dajú pokoj. Taká fešná psia babička by ma dokonca potešila :)

Domov

Hľadám si čím skôr pokojný domov, aby som si stihol užiť aspoň pár týždňov, mesiacov, či dokonca rokov v pohodlnom peliešku v teplom domove. Mám hygienické návyky a v byte som spokojný. Budem rád aj za domov na dvore s prístupom do tepla v zime.

Ľudia

Moji ľudia ma musia len milovať, viac podmienok na nich nemám. Bol by som rád za pokojný domov bez detí, či aktívnych psov, no dokážem sa im prispôsobiť. Ideálne si svojich páničkov predstavujem ako dôchodcov, ktorý by so mnou strávili veľa príjemných dní. 

Zvieratá

Zvykol som si už na všetky zvieratka v centre. Mačičkám občas ešte nedám pokoj a kozičky tiež sem tam pri spomienkach na moju pracovnú mladosť preženiem po dvore. No v dobrom domove si zvyknem na všetkých kamošov.