CHERRY


Odhadovaný dátum narodenia: 01.04.2019

Výška: cm                 Váha: 9 kg

Som príkladom ďalšej nemej tváre, ďalšej zabudnutej psej duše - ako je nás na tomto svete mnoho. Dostala som sa do nesprávnych rúk. Do rúk od ktorých lásku nečakajte, výchovu už vôbec a na jedlo netreba ani čakať. Už po prvej vete asi viete, že reč je o osade. Mala som šťastie, aké ma len máloktorý psík žiaľ je to tým že v útulku kapacity nestačia...Odchytili ma! Bála som sa, odišla som od ostatných psíkov ktorý tam ostali. No malo to aj svoje obrovské plus, prešla som vstupnou prehliadkou, bola som zdravučká, čo ma ozaj tešilo. Po príchode do útulku som mala ďalších kamošov, bolo nás viac takých ako ja. Boli sme v koterci nebehali sme volne po uliciach, ale mali sme čisto, papanie a vodu a dokonca aj svoje mana. Nestihla som sa ohriať a už som bola v inom útulku. Prečo? ...bola mi zima. Ale aspoň viem že mne psíky nevadia, mám ich rada a aj tu kde som sme kamarátmi ktorý veria v lepší domov. Mám rada aj ľudí, som proste kľudnej vyrovnanej povahy a preto som vhodná do každej rodinky. 

Mimochodom mojim vzrastom som aj dobre skladná.

Ak by ste chceli malej Láske prispieť , budeme radi, do poznámky prosím uveďte - Láska.
Názov účtov je totožný:
Na konci sveta
Transparentný účet:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Platby z ČR:
2801633579/2010  


Odkiaľ som ?

Pôvodne pochádzam z osady na východnom Slovensku, ale inak ma zobrali z iného útulku tety z centra pretože v koterci mi bola zima.


Zdravie

Som zdravá. Očkovaná, čipovaná aj sterilizovaná.

Čo mám rada

Pohladenie, pamlsky všetkého druhu, objemu. Prechádzky sú tiež mojou hlavnou zásadou. A kedže som dáma, tak jedlo si rada vychutnám.

Domov

Môj domov si viem predstaviť na gauči niekde v byte, alebo v domčeku so záhradkou kde budem môcť moje huňaté labkoše vetrať

Ľudia

Zbožňujem ľudí, všetkých vekových kategórii. 

Zvieratá

Havkáči sú pre mňa kamoši.