ČIČI


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2019

Výška: 45 cm                    Váha: 17 kg


Som trojfarebná kráska, ktorá hľadá človeka svojho života.

Už od mala, som túžila ľudí hypnotizovať svojimi úprimnými očkami a otravovať večne mokrým čumákom. No psík mieni, a pán Boh mení. 

Všetci to veľmi dobre poznáme, veď obohraná pesnička... Šteniatka sú chutné malé rozkošné guličky chlpov. Celá rodinka sa teší, aj deťúrence  a aj ja. Veľmi som sa tešila a bola naplnená myšlienkov šťastnej a spokojnej rodinka na najbližšie najkrajšie roky. Odhodlaná z lásky a oddanosti položiť pokojne aj život za svojho pána či rodinu. 

Všetko sa však mení švihnutím čarovného prútika. Šteniatko vyrástlo a s polu s mojim dospievaním prišiel aj prvý kritický zlom. Alergia, hnačky, svrbenie  spojené s vypadaním srsti. Bolo potrebné zmeniť mi papanie, na vhodné diétne krmivo. Zaplatiť testy na alergo a podstúpiť liečenie a zlepšenie, nápravu môjho zlého zdravotného stavu ...a som tu v centre. Práve to bol zlom, prečo som teraz tu. Moji majitelia nemali záujem, a tak ma vyhodili do prvej osady ktorú zbadali a zakúpili si novú, možno nezávadnú hračku. 

Momentálne je moje liečenie ukončené a môj zdravotný stav je tisícnásobne lepší, no k dokonalosti mi chýba láska. Lásku akú dokáže dať len ta správna rodinka, svojmu chlpatému členovi rodinky.  

Odkiaľ som ?

Pochádzam z osady na východom Slovensku, bola som odchytená odchytovou službou a daná do utúlku, odkiaľ ma zobrali dobrý ľudia z centra pre môj zdravotný stav. 

Zdravie

Mám veľmi silnú alergiu. Potrebujem bývať v čistom prostredí a u ľudí, ktorí budú rozumieť, že nesmiem papať nič iné ako svoju diétu. Inak som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada

Milujem pozornosť a rada si vychutnám aj dobré papanie, ktoré je uspôsobené mojím potrebám. 

Domov

Domov si hľadám pokojne aj pri domčeku s prístupom do vnútra, ale aj byt a gauč sú super možnosť. 

Ľudia

Ľudí mám rada, priam ich milujem, hlavne všetky možné aktivity ktoré vieme spolu vykonávať.

Zvieratá

Temperament mi nechýba, a tak si svojich psích kamarátov rada vyberám. 

K mačičkám nie som vhodná.