DADA

Odhadovaný dátum narodenia: 12.12.2017

Výška: 35 cm                    Váha: 9 kg

 Jej odvážne srdce nikdy nepocíti strach, aj preto sa hravo vyrovnala so všetkým zlom, čo jej život priniesol. Pochádza z osady na východnom Slovensku. Bola prijatá v zúboženom stave. No napriek obrovskej bolesti, jej krehké telíčko sa dokázalo vďaka tímu úžasných veterinárov a jej sile, opäť stať lákavou pristávacou dráhou nie jednej ľudskej ruky, ktorá zatúži si Dadušku pomojkať a pohladiť jej lesklí kožúšok.  

Dada je naša malá chlpatá amazonka, ktorá si zaslúži domov taký úžasný, ako úžasná je jej opätovaná dôvera v človeka. V jej prípade je namieste si uvedomiť, aké dokonale stvorenia tie psíky sú, že dokážu takú krutosť odpustiť, a opäť veriť v lepšie zajtrajšky.

Ak chcete, aby jej malé verné chlpaté labky skákali už len pre vás, neváhajte nás kontaktovať.

Odkiaľ som ?

Som z osady na východe Slovenska. Našli ma bez oka s polámanou panvou a mnohými menšími ranami na koži. Ľudí som nemala rada. Dovtedy ku mne nikdy neboli dobrí. Tu som sa naučila aké príjemne je pohladenie a koľko lásky mi môže človek dať a ja mu ju vrátiť.  

Zdravie

Mala som zlomenú panvu, čo ma bude už navždy obmedzovať v pohybe. Hravo však zvládam túry, prechádzky aj hry. Neviem však skákať a behať na dlhé vzdialenosti. Nemám jedno oko, no na mojom správaní nič nepoznáš. Naučila som sa s tým žiť ako zdravý psík. Som očkovaná, čipovaná aj sterilizovaná.

Čo mám rada

Mám rada keď mám všetko pod kontrolou. Ostatný psíkovia musia chápať, že je som ich boss. Mám rada svoju slobodu a neznášam sekírovanie. Moji ľudia nemôžu na mňa ísť príkazmi a tlakom. Vtedy proste odídem a nebudem ich počúvať. Teta čo sa o mňa teraz stará ma, ale oblafla pozitívnym posilňovaním a teda ja ju počúvam. Alebo ona mňa ? Sama neviem :)

Domov

Na dvore sa podhrabávam a chodím na vandre bez pána. To nie je práve bezpečné, preto by som radšej mala bývať v byte. Hygienické návyky mám a neničím. 

Ľudia

Hľadám si domov u ľudí rovnako zábavných ako som ja. Potrebujem pre svoju spokojnosť správnu dávku dobrodružstva.

Zvieratá

Psíky ma musia počúvať. Ak budú rešpektovať moje velenie, budeme kamoši. Najradšej by som mala kamoša s rovnakou dobrodružnou povahou ako mám ja. Ideálne, aby bol odo mňa väčší. Iné zvieratká lovím.