FONZO

Odhadovaný dátum narodenia: 1.3.2018

Výška: 45 cm                    Váha: 17 kg

Ahojte, moje meno je Fonzo a som 2 roky starý. Pochádzam z osady a to vám poviem, že je to hrozne miesto. No napriek všetkej krutosti ktoré psíky v osadách zažívajú, som pochopil ze ľudí netreba hádzať do jedného mechu. Ocitol som sa v centre. Je nás tu mnoho z podobným začiatkom ich životov a tak sme našli spoločnú reč. Vďaka pobytu tu, som zistil, že, psíky sú mojimi kamarátmi. Je to asi vďaka tomu, že, sa už nemusíme mlátiť o kúsok jedla ktoré nájdeme na zemi. Misky sú tu stále plne, vybehy sú veľké a plne hraciiek. 

Ako vždy, je tu niekde to - ALE. V mojom srdiečku je prázdne miesto. Túžim ho zaplniť. Tak silno si prajem pána/rodinku, z ktorej by som sa mohol tešiť tak veľmi ako oni zo mňa. 

Mam veľmi dobrú a veselú povahu. Som veľmi prispôsobivý a som teda riadny fešák. Aspoň tak mi bolo povedané. Ak by si si našiel v mojich slovách, tek chýbajúci kúsok ktorý by si rád zaplnil určite sa ozvy mojim ošetrovateľom a ja ti budem super - verným spoločníkom či už do mesta, do kaviarne alebo hoci aj na dvor. 

Mojou láskou náplním nielen tvoje srdiečko, ale aj tvoj domov. 


Odkiaľ som ?

Som z osady na východnom Slovensku. Našli ma na pokraji síl ako kostričku potiahnutú spráchnivenou kožou. Všetko je pre mňa už dávna minulosť.

Zdravie

Som zdravý, čipovaný, očkovaný, kastrovaný. Mám trošku problém s priberaním, ale so zásobou pamlskov to nebude problém.

Čo mám rád

Mám rád ľudí a všetky aktivity spojené s nimi. Som veeeeeľmi spoločenský a dobrý psík.

Domov

Bude zo mňa dobrý byťák, ale aj kamoš na dvore.

Ľudia

Všetkých ľudí mám veľmi rád.

Zvieratá

Psíci sú kamoši, len na vodítku som trošku drsňák, ale to sa dá ľahko odnaučiť. S mačkami si nerozumiem.