GABIKA


Odhadovaný dátum narodenia: 01.02.2020

Výška: 35 cm                        Váha: 8 kg

Celé svoje detstvo som zažila v osade. Dospievanie zavretá v karanténe útulku. Vyliečili všetky moje malé aj veľké boliestky. Nikdy som však nemohla poznávať ten krásny svet vonku. Naučili ma tu aké krásne je pohladenie, ukázali rôzne chute pamlskov a kvalitného papania. Starajú sa o mňa s takou láskou akú som doteraz nikdy nezažila. Napriek tomu túžim odtiaľto odísť. Posunúť sa ďalej. Začať ďalšiu kapitolu, už vo svojej rodinke. Zatiaľ sa bojím vykročiť do neznáma, ale ak ma podporíš a budeš mi oporou ja budem tvojou veselou a vysmiatou kamarátkou a parťáčkou. Som maličká verzia dokonalosti. Ošetrovatelia vo mne vidia trošku minibulíka a to nie len v tých mojich ušiskách ale aj v správaní. Ak sa osmelím som veselá hravá kopa milujúcich chlpov, ktorá túži byť milovaná a rozosmievať svoje okolie.

 

Odkiaľ som ?

Som z jednej z najkrutejších osád na Slovensku. Nerada spomínam na tie časy.

Zdravie

Som zdravá ako repa. Som očkovaná, čipovaná. V dospelosti ma musíte sterilizovať.Čo mám rada

Rada sa hrám a naťahujem o veci. Svet som ešte veľmi nespoznala ale rada objavím, všetky aké psie nezbedy sa ešte dajú robiť v tom veľkom svete vonku.Domov

Som drobček a skoro bez srsti. Domov si hľadám len vo vnútri.Ľudia

Ku ľuďom som viac opatrná. Detí sa ešte stále občas bojím. Potrebujem chápajúcich a milujúcich majiteľov, ktorý mi dajú dostatok času.


Zvieratá

Niektoré zvieratká nechápu moje trošku divoké hry. Ja to nemyslím zle, ale kvôli tomu si často nerozumiem s takými tými strašpytlíkami. Som veľmi citlivá na svoju misku, ale snažím sa byť tolerantná, ako ma to učia moji ošetrovatelia.

Máte záujem o adopciu GABIKY? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli Gabike prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť GABIKA.
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Gabike môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutá. 
Happy Dog Original Puppy