GARFIELD


Odhadovaný dátum narodenia: 1.11.2017

Garfield je kocúrik, ktorý dostal meno po tom filmovom Garfieldovi, takže ak hľadáte malú filmovú hviezdu, Garfield je ten pravý pre Vás.
Nie len, že si vás získa svojím filmovým vzhľadom, ale aj svojou neskonale dobručkou povahou. Medzi našimi mickami v centre je veľmi výrazný nie len vďaka ryšavému kožúšku, ale keď sa podáva papanie a rozdáva pohladenie, okamžite stojí prvý v rade. Garfield je skrátka mojkoš, ktorý do útulku nepatrí. Jeho domov si vieme predstaviť niekde v byte, kde by mal možnosť byť so svojim pánom a tak mu mohol darovať celé svoje dobrácke srdiečko. Taktiež je veľmi hravej povahy a teda sa poteší akejkoľvek hračke, s ktorou vie tráviť hodiny hrou či už sám, alebo do nej vtiahne aj Vás. Po náročnom hraní si ako správna cica vždy nájde svoje miestečko, v ktorom si vie poriadne schrúpnuť.
Garfieldik je nielen dobrý mačiak ako jedináčik ale nevadila by mu ani prítomnosť inej cice alebo psíka. U nás v centre je už viac ako rok a veľmi nás mrzí, že o Garfielda zatiaľ nik neprejavil záujem.


Odkiaľ som ?

Prišiel som z iného azylu.

Zdravie

Som zdravý ako repa. Som očkovaný, čipovaný, testovaný aj kastrovaný.

Čo mám rád

Veľmi rád sa maznám. Najradšej mám, keď ma škrabkajú za uškami.

Domov

Hľadám si bezpečný domov vnútri, aby som mohol byť vždy nablízku mojej rodinke.  

Ľudia

Ľudí mám veľmi rád. Ich pozornosť vyhľadávam. 

Zvieratá

Som v pohode s mačičkami aj psíkmi.