GEORGE

Odhadovaný dátum narodenia: 7.9.2016

Výška: 55 cm                      Váha: 32kg

George má vyše štyroch rokov a k nám do centra prišiel ako jeden zo zachránených psíkov počas potopy v meste Revúca. Hneď, ako k nám prišiel sme vedeli a videli jeho úžasnú a priam dokonalú povahu. Je veľmi múdrym a pokojným psíkom. Svojou rozvahou si získal priazeň nie jedného človeka a dá sa povedať, že je akýmsi stelesnením pokoja, ktorý človek túži u psíka mať. Spočiatku sme si mysleli, že, sa u nás dlho neohreje. Vyplývalo to aj s jeho správania, ale aj z toho, ako vždy veselo čakal pri bráničke na svoju vysnívanú rodinku. Dni však plynu rýchlo a jeho správanie sa zmenilo. Už nečaká tak nadšene z koterca už sa mu veľmi vyjsť ani nechce. Začína byť zlomenou dušičkou, ktorá pomaly vytráca nádej. Keď sme sa mu hlbšie zahľadeli do očí, vždy tam lieta voľajaká otázka, prečo som ešte stále tu? Som čierny a veľký? Musím byť jedináčik? Preto, lebo nemám rád psíkov? 

George je parťákom nielen do voza ale aj koča. Pri správnom majiteľovi sa vie správať ako správny gentleman. 

Nekupujte, adoptujte a viete do svojej rodinky nielen priviesť nového člena rodinky, ale aj zmeniť život tomuto krásavcovi. 

Odkiaľ som ?

Som zachránený počas potopy v útulku Revúca.

Zdravie

Som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád

Milujem loptičky a pohodové prechádzky. V prítomnosti dobrého pána sa viem správať ako gentleman a užívať si aj spoločné prechádzky so psíkmi.

Domov

Som pokojný a veľmi rozumný psík. Ideálny domov si preto predstavujem vo vnútri pri svojom človeku. Som však skromný psík a zvyknem si teda aj na dvore.

Ľudia

Ľudí zbožňujem, nie som však vtieravý. Pekne slušne počkám na pohladenie aj pamlsok. Milujem, keď mi hádžu loptičku.

Zvieratá

Dokážem sa slušne správať v spoločnosti psíkov, domov si však hľadám ako jedináčik.