GILBERTA


Odhadovaný dátum narodenia: 2.2.2017

Výška: 40 cm                       Váha: 20kg

Moje meno je Gilberta, i keď mňa tu skôr volajú Džila. Vždy keď to zabočujem, vynorí sa mi úsmev na tváričke. Na mojej pôvabnej chlpatej tváričke, nieje len úsmev ktorý rozdávam, ale aj pohľad plný lásky, ktorý venujem každému koho stretnem. Mám niečo vyše troch rokov, a do centra som prišla z iného útulku, v ktorom moju povahu bolo ťažké pochopiť a tým pádom ma aj bolo ťažšie správne umiestniť. 

Nechápem, čo bolo na mne také ťažké chápať... veď predsa som dáma kríženca austrálskeho dobytkárskeho psa a vyznačuje sa povahou typickou pre toto plemeno. V mojom ponímaní to teda znamená, že doma viete mať 20kg aktivity, maznania a dobrého dôvodu na prechádzky. No správne čítaš, na prvých priečkach u mňa boduje maznanie, prechádzky, akákoľvek aktivita vykonávaná z človekom a dobré jedlo. 

Domov by som si rada našla niekde v byte, kde by som s mojou novou rodinkou vedela občas aj prespať tie vaše úžasné filmy ktoré zapnete. Ale na druhej strane, nebránim sa predstave, bývať pri domčeku so záhradkou kde by moje labky vedeli lietať a moje baterky sa dostatočne vybiť. Zaujala som ťa? Ak áno, kontaktuj mojích ošetrovateľov. Vezmi si ma a ja sa ti odovzdám komplet celá. 

Odkiaľ som ?

Prišla som z iného útulku, kde nevedeli pochopiť moju povahu a správne ma usmerniť.

Zdravie

Som zdravá. Očkovaná, čipovaná aj sterilizovaná.

Čo mám rada

Som aktívna baba a mám rada pohyb. Veľmi ľúbim maznanie s človekom.

Domov

Hľadám si domov v byte alebo v dome, zvládnem to aj na dvore. Ideálne ako jedináčik alebo so psím kamošom, ktorý je dostatočne sebavedomý.

Ľudia

Ľudí  mám rada. :)

Zvieratá

Som pastiersky pes celou svojou dušou a aj keď neviem čo presne robím tak sa snažím počúvať svoje inštinkty pastiera a preto nie je veľmi dobré, aby som žila bez dozoru s menšími alebo slabšími zvieratkami.