HAIDY

Odhadovaný dátum narodenia: 17.3.2017

Výška: 48 cm               Váha: 17 kg

Je mi veru smutno, keď si uvedomím, že som asi ostala zabudnutým čiernym psíkom v útulku. Preto my dovoľte, opísať môj príbeh, ale aj samú seba. Moje meno je Haidy a som vyše troch rokou stará. Do centra som sa dostala po tom, ako ma pracovníci centra našli vysilenú v osade aj s mojimi párdňovími šteniatkami. Hneď v ten deň, som si uvedomila aké je to krásne byť v prítomnosti človeka, ľudí, ktorí vás majú radi. Bola som vďačná, vďačná za záchranu seba, ale aj mojich bábätiek. Bol to deň, na ktorý nikdy nezabudnem. Konečne sme mali, čo papať, spinkali sme v mäkkom, teplom peliešku a predovšetkým v bezpečí. Ako však týždne plynuli, pomalinky ma moje malé nezbedné šteňuchy opúšťali. Našli si úžasné nové rodinky. Priala som im to, ale priala som to aj sama sebe. Zdravotne, psychicky aj fyzicky som sa dala krásne dokopy a verila som, že odídem. Každý deň, čakám kedy niekto príde, otvorí koterec a povie, že ma chce za člena svojej rodinky. Dni bežia a bežia a ja si nedokážem klásť inú otázku, ako tu prečo ešte stále som tu? Preto, že som snáď čierna? Preto, že mám vyše troch rokov? Pretože som mix ovčiaka? Prečo? Prečo človek nevyberá srdcom? Veď mňa tu má každý rád. Majú ma tu radi ošetrovatelia, ale aj iné zvieratká. Som veľmi mierumilovnej povahy, mám oddané srdiečko, ktoré by pre človeka pokojne aj bilo. Očka mám naplnenou úprimnosťou a túžim len po tom mať svojho pána, ktorý ma bude tak silno ľúbiť, ako dokážem ľúbiť ja. Prosím, ak ste si našli chvíľku času prečítať si môj príbeh, prezdieľajte to ďalej a pomôžte mi nájsť môj nový domov.

Odkiaľ som ?

Našli ma s mojimi párdňovými šteniatkami v osade na východnom Slovensku. Šteniatka už majú všetky domov, ja ten svoj stále hľadám.

Zdravie

Niekedy pri presrsťovaní na jar/jeseň sa mi ukáže problém s kožou. Vtedy potrebujem dostávať posilňujúcu kúru na kožu. Som očkovaná, čipovaná, sterilizovaná.

Čo mám rada

Mám rada spoločnosť ľudí za ktorými som ochotná aj preskočiť plot. Rada objavujem nové miesta a podnikám dobrodružstvá.

Domov

Nemám problém žiť v byte ani v dome, ale plot pre mňa nie je prekážkou.

Ľudia

Ľudí mám rada a kto mi dá piškotku je môj najlepší kamoš!

Zvieratá

Všetky zvieratká mám rada, prípadne ich ignorujem.