KAIRA


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2018

Výška:  cm                        Váha:  kg

 Mala byť strojom na šteniatka, bola však na pokraji smrti
Táto nádherná psia slečna chcela tak, ako ostatné psíky prežiť svoj život od šteniatka až po starobu vo svojej milovanej rodinke. Avšak niečo sa zlomilo, niečo sa udialo a Kairuška skončila ako nechcený odpad v jednej z osád na východe Slovenska. Sama a zlomená sa dostala do nesprávnych rúk. Mala byť strojom na šteniatka, avšak bola tak vychudnutá a slabá, že nebolo možné sa postarať o samu seba, nie to ešte o malé šteniatka. Vďaka svojmu katastrofálnemu stavu, ktorí sprevádzali podvýživa, plesne na bruchu, strach a prešľapy na oboch nohách, sa stala nepoužiteľnou pre biznis, a tak ju k nám (jej pán) priniesol.
Mohli by sme súdiť, no od toho sú tu iný. My vieme len jedno, sme radi, že nám ju doniesol i, keď len s jedným šteniatkom, ktoré si svoj domov už našlo. Kaira sa nám už dala pomaličky skoro úplne dohromady a je pripravená vykročiť na novú cestu životom. Má vyše dvoch rokov a pri správnom vedení vie byť ozajstnou ovčiackou dámou.
Čím všetkým si presne prešla nevieme určiť, no ešte stále je ostražitejšia a ľudí si poriadne poobzerá šor než k nim príde. Ako náhle však človeka spozná, to jej privítanie, úprimná radosť a láska sú dôkazom toho, že aj po tom všetkom na ľudí nezanevrela. Odkedy je u nás, robíme maximum, aby si už nikdy nemusela spomenúť na život pred príchodom k nám.
Čas však plynie, a teda hľadáme tejto dokonalej slečne, dokonalú rodinku. Kaira potrebuje mať svojho pána, ktorý bude trpezlivý a venuje jej svoj čas, ktorý mu tisíckrát vráti. Kairuška je zdravá a momentálne je nasadená na špeciálnom krmive Brit care Medium Lamb/Rice, na ktorom je jej bruško kľudne a stolica, ale aj postava je na tom už omnoho lepšie, taktiež sa v jej prípade odporúča do konca života užívanie kĺbovej výživy. 

Odkiaľ som ?


Zdravie


Čo mám rada


Domov


Ľudia


Zvieratá


Máte záujem o adopciu KAIRU? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli na Kairu prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť KAIRA
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Kairu môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutá. 

Eminent GOLD adult
Eminent Lamb and Rice