LUKI


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2007

Výška: 40 cm                        Váha:  cca 11 kg

LUKI je už babička, no ešte len teraz čaká na najkrajšiu časť života. Lukinka už má veľa zúbkov vylámaných. Je citlivá na zimu - je náchylná na zápal močových ciest a keď prechladne tak močí až krv. Chrbátik aj zadné nožičky už sú tiež babičkovské. Ešte stále sa vládze tešiť a občas aj pobehne ale na túry to už nie je. No v osade kde žila boh vie ako dlho toto nikoho nezaujímalo. Priniesli nám ju k autu vysiacu za boľavú nožičku ako mech odpadu, ktorý len zavadzia. My sme jej pomohli, vyliečili všetko čo sa dalo a teraz jej musíme už len nájsť super rodinku.


Odkiaľ som ?

Priniesli ma z osady, kde ma predtým vyhodil môj pán. Bola som už choručká a unavená. Dovliekli ma ku autu vysiac za moju boľavú nožičku ako mech odpadu. Aj keď to bolo boľavé bol to ten najkrajší moment, keďže po tom sa môj život zmenil.


Zdravie

Veľa zúbkov mám už vylámaných. Trápia ma už aj moje staré kosti. Som citlivá aj na prechladnutie a potom ma potrápi aj môj močový mechúr. Proste už tie babičkovské problémy už dobehli aj mňa. 

Čo mám rada

Milujem pamlsky. Papala by som od rána do večera, ale potom som ako balónik, čo nerobí dobre môjmu chrbátiku a nôžkam. Granulky sa mi už ťažšie papajú, no konzervičky mám veľmi rada.

Domov

Hľadám domov vnútri s veľmi pohodlným pelieškom. Uspokojím sa aj s miestom v tvojej posteli ak nie je príliš vysoko. Avšak ak je na stole alebo kdekoľvek inde jedlo vyštverám sa všade a cestou všetko pováľam.

Ľudia

Chvíľku trvá kým si zvyknem na nových ľudí, potom ich ale bezmedzne milujem. Pekne počúvam na svoje meno a aj keď som starý havko rada sa učím novým veciam.

Zvieratá

Zvieratka mi nevadia žiadne, ak sa s nimi nemusím deliť o jedlo. V dočaske kde som chvíľu bola ma museli veľmi rázne vychovávať keď som kamošom kradla pamlsky.

Máte záujem o adopciu LUKI? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli na Luki prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť LUKI
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Luki môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutá. 

Konzervy Nuevo Senior
Pamlsky žúvacie nie veľmi tvrdé