LUSKO

Odhadovaný dátum narodenia: 1.2.2015

Výška: cm                Váha: 12 kg

Opustené srdce hľadá svoj zmysel života. Prečo? 

Niekedy som mal svojich majiteľov, no stále som im utiekol. Žiaľ doma som nemal čo robiť, nebola tam žiadna pozornosť a dokonca si ani nevšimli že moje telíčko a labka nieje v poriadku, došlo mi že pri takýchto ľuďoch nemám čo robiť. Utekal som, chodil na výlety. Spočiatku len okolo domu, no keď som videl iných psíkov, v iných záhradách, kde som videl iných psíkov v iných okolitých záhradách ako sa s nimi ich majitelia hrajú, maznajú, berú ich na prechádzky a máju krásne búdy a hračky. Proste som neváhal a chodil, kde ma moje túlavé labky zaviedli, domov som sa vracal len najesť, keď ma tam niečo čakalo. No mnoho krát bola miska prázdna. Túlal som sa a hľadal zmysel života, možno aj v kútiku duše iného majiteľa. I keď som svojho pána miloval nadovšetko, asi táto láska nebola obojstranná. Prosil by som si lepší domov, kde budem môcť milovať opäť, ešte silnejšie a ešte viac, domov kde budu moje city opätované. Domov kde naozaj patrím. Do toho pôvodného už asi nepatrím, kedže ma majiteľ nehľadá dodnes. Som rad že som v centre, no nieje mi tu dobre. Chýba mi môj pán, môj človek. Vezmi si ma prosím a ja ti dám všetko. Som veľmi pokojnej a vyrovnanej povahy, ked cítim že ma človek má rad nič neničím, nemám na to dôvod, neutekám, Držím sa pri ňom. Mám aj hygienické návyky - to som frajer čo?! No najviac si želám, môj domov niekde v byte. 

Odkiaľ som ?

Našli ma pobiehať po uliciach vo Veľkých Kapušanoch. Život v útulku je pre mňa obrovským stresom, miloval som svojho pána a preto mi je veľmi smutno, že ma nehľadá.

Zdravie

Keď ma našli kríval som a preto si mysleli, že ma zrazilo auto, ale po vyšetrení zistili, že ma niekto kedysi dávno dostrieľal a po celom tele som mal broky. Už som však úspešne po operácii, kde mi vybrali väčšinou brokov, bohužiaľ úlomky medzi stavcami bolo príliš veľkým rizikom ich vybrať a preto sa občas stáva, že ešte krívam. Inak som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád

Milujem fajné pamlsky a vrúcne slová a dotyky od mojich ľudí, ktorým dávam srdce na labke.

Domov

Hľadám si domov len vo vnútri, pretože blízkosť človeka je pre mňa to najdôležitejšie v živote.

Ľudia

Ľudí milujem celým svojím srdcom. Veľmi rád si vypočujem tvoje príbehy či starosti, ľudský hlas ma veľmi ukľudňuje a som úžasný a pozorný poslucháč.

Zvieratá

Najradšej by som bol jedináčik a mal ťa len pre seba. Iné zvieratká mi nevadia, ale k životu ich nepotrebujem.