Mr. SAUSAGE


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2018

Výška: 35 cm                        Váha: 15 kg

Áno takéto meno mi tu dali...Mne sa páči a od prvej chvíle na neho reagujem. Moje meno som si vyslúžil asi vďaka mojej krásnej atletickej postave.Ale poďme si napísať niečo viac o mne, nech ma lepšie spoznáte a nájdeme mi môj domov.
Takže, som cca dvojročný fešák. Našiel som sa chudučký v obci na východe Slovenska, predpokladá sa, že ma asi moji majitelia nechceli a zbavili sa ma najhorším možným spôsobom... A to vyhodením na ulicu. Prišiel som sem do centra, no i, keď je môj život zachránený, stretol som sa tu s nepochopením.
Tak, ako ma prvotné nechceli prijať a nikam vziať, tak ma neprijali ani psíky tu, pre moju nepochopenú povahu. Tak, ako veľmi milujem ľudí a ich prítomnosť, sa vo mne mieša aj povaha drsného poľovníckeho pracanta. K svojmu a do svojho života potrebujem človeka, ktorý by mi dal výchovu, čas a pozornosť a ja by som ho odmenil nekonečnou láskou a oddanosťou. Bol by som vďačný za domov niekde na dvore pri domčeku, kde by moje labky vedeli celý deň pobehovať, moje očká všetko sledovať a hlasom by som dal najavo, že svojich pánov si viem chrániť. 

 

Odkiaľ som ?

Pochádzam z obce na východnom Slovensku.


Zdravie

Kvôli zdravotným problém, ktoré som mal môžem papať len kvalitnú stravu. Inak som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád

Obľubujem psie konzervy.

Domov

Hľadám si domov skôr na dvore pri domčeku, ale musí tam byť dobrý plot, lebo pletivo mi nerobí problém podhrabať.

Ľudia

Z ľudí si najviac rozumiem s mužmi. S deťmi určite bývať nechcem. Ženské srdcia pri mne veľmi rýchlo zmäknú a stáva sa zo mňa rýchlo tvrdohlavý rozmaznanec.

Zvieratá

S inými psami si nie vždy rozumiem, vo svojom domove chcem byť skôr jedináčik.

Máte záujem o adopciu Mr. SAUSAGE-a? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli Mr.Sausage-ovi prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť SAUSAGE.
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Mr. Sausage-ovi môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutý. 
Eminent GOLD adult 
Eminent Lamb and Rice