SILVIA


Odhadovaný dátum narodenia: 1.3.2018

Výška: 50 cm                 Váha: 20 kg

Čím si budem musieť ešte prejsť, kým sa dostanem domov? Nik netuší. Viem, vám však povedať, že odkedy som sa narodila, moje doterajšie bytie, je jedna veľká zapísaná kniha. Prvé dva roky života, sú veľmi smutné a osud sa som nou kruto zahráva. Je mnoho otázok, ktoré si už dlho kladiem. Prečo som skončila na ulici? Ved, predsa šteniatka ma každý rád či nie? Prečo tomu tak je? Nedostala som odpovede. Možno som tak, skončila, preto, lebo som vyrástla, asi som už nebola zaujímavá. Nasledovala ulica. Potom útulok. A ako, keby toho bolo na mňa málo, nevydarená adopcia a som tam, kde som bola. V útulku. Za pletivom koterca. 

No napriek všetkým prekážkam, ktoré mi osud dal, som sebavedomá, aktívna fenka, ktorá ľudí bezhranične miluje. Stále túžim a pevne verím, že niekde po tejto zemi, chodí môj budúci pán. Človek, ktorý by vo mne videl tu dokonalú lásku a oddanosť, ktorú mu viem 100% zaručiť. Chcem s tým mojim človiečikom prežiť roky. Dlhé roky plne šalenia, maznania a nekonečných prechádzok. Len tak málinko mne k môjmu šťastiu stačí. Je to iba malý krôčik, k zabudnutiu na môj doterajší život.

Výška: cm                        Váha:  kg

Odkiaľ som ?

Pochádzam z iného útulku, kde si nevedeli radi s mojou povahou.

Zdravie

Som zdravá ako repa. Trochu mám problémy s tým, že som energická a zároveň prieberčivá v jedle a teda potrebujem kvalitné krmivo, aby som nebola veľmi chudá. Som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada

Mám rada akciu a pohyb, no dokážem sa aj hodiny opaľovať v slnečných lúčoch.

Domov

Asi by bol pre mňa ideálny domov niekde so zahrádkovu. Aktívnemu páničkovi sa ale dokážem prispôsobiť aj v byte.

Ľudia

Ľudí milujem a teda vám asi ani veľmi nepostrážim. Zato budem super parťáčkou na rôznych gardenparty, grilovačkách a pre aktívne decká.

Zvieratá

Som svojhlavá a sebavedomá. Buď svorka funguje podľa mojich pravidiel alebo si budem stále niečo dokazovať. Tu Na konci sveta som už ale aj dostala na držku od pani šéfovej Bly, keď som si na ňu až príliš vyskakovala a odvtedy si k nej nedovolím. Pri správnom pánovi a dostatočnom vybití mojej energie budem ale kamoška s každým. 

Máte záujem o adopciu SILVII? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli na Silviu prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť SILVIA 
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Silviu môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutá. 
konzervy GranCarno alebo Nuevo