VIKINA


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2013

Výška: 40 cm                        Váha: 7 kg

 

Odkiaľ som ?

Našli ma policajti na ulici. Tíško som umierala po tom čo ma vyhodili počas pôrodu na ulicu. Veterinár ma zachránil. Mala som zaseknuté už mŕtve šteniatko, ktoré sa nedokázalo dostať vonku a v brušku ďalšie mŕtve detičky. Prosím nekupujte šteniatka od takých chovateľov ako bol môj prvý majiteľ.

Zdravie

Som už babička. Aj keď nie som až tak stará, som veľmi unavená zo života, ktorý som musela žiť. mnoho pôrodov moje telíčko úplne vysilili. V útulku ma už ošetrili a stáva sa zo mňa veselšia dáma, avšak už doživotne si budem niesť následky z množiarne. Som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada

Viem, že to vyznie trošku zvláštne ale milujem peliešky z krabíc. Odkukala som to od mačciek v útulku a je to vážne super:)

Domov

Hľadám si výhradne vo vnútri. Hygienické návyky už mám a učím sa ostávať aj sama. Spočiatku sa môže stať, že ťa budem hľadať a z tvojich voňavých vecí si urobím peliešok, aby som sa cítila bezpečne.

Ľudia

Som rada v prítomnosti ľudí. K dotykom som ale stále opatrná. Bojím sa, že ma ruka znovu udrie, tak ako už mnoho krát predtým. 

Zvieratá

Mačičky a psíky mi nevadia, ale ku svojmu šťastiu ich nepotrebujem.

Máte záujem o adopciu VIKINKY ? 
Kontaktujte nás: 
pomocnks@gmail.com

+421 910 672 580 

Ak by ste chceli na Vikinke prispieť na veterinára či krmivo, budeme vďačný, do poznámky stačí uviesť VIKINA 
Príspevky v EUR:
SK03 8330 0000 0028 0163 3579
Príspevky v KČ: 2801633579/2010  

Vikinke môžete pomôcť napríklad aj darovaním krmiva, na ktoré je zvyknutá. 
konzervy RINTI FILETTO
BRIT Paté & meat
JK Prémium Paté with Chunks