ZITA


Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2016

Výška: 30 cm             Váha: kg

?

Odkiaľ som ?

Odobrali ma pri jednej z káuz týrania. Žila som uväznená na reťazi bez akéhokoľvek úkrytu, kde som aj porodila šteniatka. Bála som sa, že umrú od hladu a chladu tak ako všetky moje predchádzajúce šteniatka v tom pekle. Vďaka bohu nás všetkých zachránili včas.

Zdravie

Som zdravá, očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada

Rada sa maznám. Mám tiež rada rôzne mňamózne mlsky, ktorými ma môžeš rozmaznávať.

Domov

Som horolezkyňa vysokej kvalifikácie. Ploty nie sú pre mňa prekážkou ale len milou výzvou a spestrením dňa. Preto si hľadám domov len v byte alebo v dome vo vnútri. Nie som nejaký vandrák a teda neutekám za dobrodružstvom len ak sa na dvore nudím vyberiem sa ťa hladať. 

Ľudia

Ľudia sú fajn ale ešte stále som neobjavila toho pravého. Zatiaľ sa držím bokom a občas sa prídem pomojkať. Nie som plachá ale predsa nie som len tak nejaká lacná fenka, že by som sa rozvalila pred každým :)

Zvieratá

Zvieratká mi všeobecne nevadia. Som čerstvo po materskej dovolenka a poviem vám vychovať tých harantov mi dalo riadne zabrať, preto momentálne ovrčím drzé šteňatá, keď mi nedajú pokoj. Som rada, že som tie svoje uzlíky poslala konečne dosveta, nie to, aby som sa ešte starala o cudzie.